سوخت رانندگان گازوئیل سوز خراسان شمالی که بارنامه ندارند قطع می شود
۱۹ام بهمن ۱۳۹۶ سخنوری


تین‌نیوز | 

سعید سبحانی اظهار کرد: با وجود اطلاع رسانی های انجام شده شمار زیادی از رانندگان در سامانه مربوط اقدام نکرده یا بدون بارنامه فعالیت دارند که هم اکنون با مشکل قطع شدن سوخت روبه رو شده اند.

به گزارش سخنوران به نقل از ایرنا، وی خاطرنشان کرد: در طرح پیمایش سوخت، سوخت ناوگانی که بارنامه و اسناد حمل نگرفته اند یا در فعالیت های درون شهری در سامانه مربوط ثبت نام نکرده اند قطع می شود.

وی تصریح کرد: رانندگان برای جابه جایی کالا در جاده ها باید برای دریافت سوخت، نسبت به ارائه بارنامه و اسناد حمل اقدام کنند تا سوخت مورد نیاز بر اساس مسافت طی شده اختصاص یابد.

وی گفت: ناوگانی که درون شهری و زیر نظر شهرداری ها فعالیت دارند در سامانه ثبت نام کرده اند، به دستگاه جی. پی. اس مجهز بوده و سوخت مورد نیاز را بر اساس مسافت طی شده دریافت می کنند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی اظهار کرد: با وجود اطلاع رسانی های انجام شده در این باره، اکنون سوخت تعدادی از ناوگان قطع و سبب گلایه رانندگان شده است البته، مقرر شده است اطلاع رسانی بیشتر توسط تمامی دستگا های مربوطه انجام شود تا مشکلات کمتر شود.

شمار رانندگان فعال در حمل و نقل کالای استان هفت هزار و ۲۰۰ نفر و شمار ناوگان باری در حمل و نقل عمومی این استان نیز پنج هزار و ۵۰۰ دستگاه است.مطالب پیشنهادی