امروز هم مسافران نتوانستند ارز بخرند
۲۴ام اسفند ۱۳۹۶ سخنوری


تین‌نیوز | 

امروز مانند روز گذشته دلار و یورو نایاب شد و صرافی‌ها خریدوفروش نداشتند.

به گزارش تین‌نیوز، امروز به دلیل نایاب شدن ارز و همچنین یکسان شدن نرخ فروش دلار توسط دلالان و صرافی‌هایی که فروش داشتند صف خرید دلار حذف شد.

دیروز هیچ‌کدام از صرافی‌ها، ارز نداشتند اما امروز یکی دو صرافی دلار و یورو را با ارائه مدارک مسافری می‌فروختند که بیش از ۱۰۰۰ واحد ارز نمی‌فروختند.

امروز نیز مسافرانی که به‌منظور خرید دلار و یورو موردنیاز برای سفر به فردوسی مراجعه کرده بودند نتوانستند خرید کنند.

امروز ارزهایی نظیر منات آذربایجان، درام ارمنستان، ‌روبل روسیه، ‌لیر ترکیه و لاری گرجستان در بازار ارز موجود بود و دادوستد شد و فقط مسافران این کشورها موفق به تهیه ارز موردنیازشان شدند.

به گزارش ایسنا، بر اساس آنچه تا ساعت ۱۴ روی تابلو اعلان قیمت‌ صرافی‌ها درج‌شده است دلار ۴۷۹۰ تومان خریده و ۴۸۰۴ تومان فروخته می‌شود. همچنین یورو ۵۸۵۵ تومان خریداری و ۵۸۷۰ تومان به فروش می‌رسد.

سکه تمام نیز یک‌میلیون و ۵۸۰ هزار تومان خریداری و یک‌میلیون و ۶۰۵ هزار تومان فروخته می‌شود. نیم‌سکه ۷۵۵ هزار تومان خریده و ۷۸۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. ربع‌سکه هم ۴۷۰ هزار تومان خریده و ۴۹۲ هزار تومان فروخته می‌شود.

همچنین در بازار امروز نرخ دلار و یورو روی تابلوهای صرافی‌ها به نرخ دست‌فروشان و دلالان نزدیک شد و این به معنای حذف تفاوت ۳۰۰ تومانی بین آن‌ها است.مطالب پیشنهادی