جابجایی ۱۷۱ هزار مسافر توسط مترو در روز عید سعید فطر
۲۷ام خرداد ۱۳۹۷ سخنوری


تین‌نیوز | 

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گفت: متروی تهران و حومه از ساعت ۵:۳۰ صبح روز جمعه ۲۵ خردادماه ۹۷ تا پایان مراسم به‌صورت رایگان به نمازگزاران خدمت‌رسانی کرد و جابه‌جایی ۱۷۱ هزار نفر با این ناوگان حمل‌ونقل ریلی درون‌شهری ایمن، سریع و پاک در ایستگاه‌های شهید بهشتی و مصلی امام در این روز به ثبت رسید.

به گزارش تین‌نیوزو به نقل از روابط‌عمومی شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهران و حومه، فرنوش نوبخت افزود: با توجه به نزدیکی ایستگاه‌های شهید بهشتی و مصلی امام به محل برگزاری نماز عید سعید فطر در مصلی امام استفاده از مترو این وسیله حمل‌ونقل عمومی درون‌شهری یکی از انتخاب‌های اصلی نمازگزاران این عید بزرگ بود. و در این راستا شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه برای ارائه خدمات‌رسانی شایسته و بیشتر از قبل برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داده بود.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه عنوان کرد: در روز عید سعید فطر با آمادگی کامل پرسنل و به‌کارگیری تمامی امکانات تلاش کردیم تا سرویس‌دهی مناسب و منظمی را به شهروندان و نمازگزاران ارائه دهیم. درمجموع در روز عید سعید فطر ۱۸۰ حرکت فوق‌العاده به‌منظور جابجایی نمازگزاران محترم در متروی تهران انجام پذیرفت. 

وی افزود: فاصله حرکت قطارها در خطوط متروی تهران نیز کاهش یافت تا جابهجایی مسافران تسهیل شود.

 

 
مطالب پیشنهادی